10-lecie działalności Dyskusyjnego Klubu Książki przy MiGBP

IMG 6011

Za nami spotkanie z okazji 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy MiGBP w Wieluniu. Dokładnie pod koniec kwietnia 2013 r. spotkaliśmy się po raz pierwszy. Dzisiaj 8 maja 2023 r. przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowej działalności. Był urodzinowy tort, prezentacja ukazująca dorobek klubu, ale nie zabrakło też sentymentalnych wspomnień.

Statystyki są imponujące. W ramach DKK odbyły się w naszej bibliotece aż 82 spotkania, podczas których rozmawialiśmy o książkach o różnorodnej tematyce.

Naszymi gośćmi były takie znakomitości jak: Anna Brzezińska, Roman Czejarek, Ałbena Grabowska, Maria Czubaszek, , Wojciech Jagielski, Sławomir Koper, Teresa Lipowska, Marcin Meller, Jędrzej Pasierski, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Stasiuk, Kazik Staszewski.

Mamy ambitne plany na następne lata działalności.

Serdecznie zapraszamy, wszystkich których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek do udziału w naszych spotkaniach. Kolejne w czerwcu.

Szczegóły na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej biblioteki.

IMG 5985

IMG 5973