40. spotkanie DKK

Relacja

22 marca 2018 r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbyło się 40. spotkanie Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki.

Na spotkaniu prezentowana była powieść pt. "Bez szans" - Mia Sheridan. W książce ukazana jest historia trudnej ale niewątpliwie pięknej miłości dwojga młodych ludzi. Sheridan kieruje naszą uwagę na wielką siłę uczuć, które targają i miotają bohaterami, by w ostateczności mogli dojrzeć do decyzji o wspólnej podróży przez życie. Piękno prawdziwej miłości tkwi nie tylko w bohaterach powieści ale w każdym z nas. Od naszej wrażliwości zależy szansa jej powodzenia oraz wpływ miłości na nasze życiowe losy. Miłość pełna tajemnic nigdy nie powinna pozbawiać nas wiary i nadziei...