Finisaż wystawy „Ludzie, miejsca, refleksje…”

5 a1695809558936

27 września 2023 r. w czytelni naszej biblioteki odbył się finisaż wystawy „Ludzie, miejsca, refleksje…”.
Ekspozycja , na której znajdują się prace pochodzące z kolekcji obrazów wielkich mistrzów w Zespole Szkół na Bemowie w Warszawie gościła w miejskiej książnicy od 28 czerwca. Na finisażu obecni byli: koordynatorki projektu Magdalena Misiak i Magdalena Szulc, uczniowie Zespołu Szkół Sto na Bemowie w Warszawie oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu. Wydarzenie było okazją do podzielenia się doświadczeniami z pracy nad wystawą, przybliżenia idei Szkolnej Galerii Sztuki oraz podziwiania niezwykłych prac malarskich. Muzycznie spotkanie uświetnili: Maria Sułkowska z towarzyszeniem Zespołu Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Zespołu Muzyki Dawnej w Wieluniu pod kierunkiem Jakuba Jurdzińskiego oraz Alicja Potocka- keyboard, Maja Włodarkiewicz – śpiew z Zespołu Szkół Sto na Bemowie w Warszawie.
O poczęstunek zadbał Zakład Piekarniczo - Cukierniczy Krajewski w Wieluniu. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą bibliotekę w organizacji wydarzenia.

2 aIMG 7544

1 aIMG 7552