Platforma IBUK LIBRA dla Czytelników

ibuk-libra page2

Miło nam poinformować, że od 1 października 2017 r. otrzymali Państwo dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1426 tytuły).
Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.
Zapraszamy do zapoznania się ze Słownikiem PWN Oxford, do którego czytelnicy po raz pierwszy otrzymali dostęp.
Słownik PWN Oxford zawiera duża liczbę zwrotów i wyrażeń specjalistycznych (w tym bardzo dużą liczbę wyrażeń z dziedzin takich jak handel, ekonomia, ubezpieczenia, ekologia, telekomunikacja, reklama, zarządzanie, farmakologia, transport, psychologia, socjologia).

Wszystkich czytelników zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą e-booków dostępnych pod linkiem: http://libra.ibuk.pl/