Świąteczne opowieści i lukrowane pierniczki w Filii Bibliotecznej w Rudzie ...

01-DSCN2259

W dniu 18.12.2019 r. Filia Biblioteczna w Rudzie we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Rudzie, przygotowała przedświąteczne spotkanie dla najmłodszych.

Gośćmi biblioteki były przedszkolaki wraz z wychowawcami oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Wincentego Witosa w Rudzie. Podczas zajęć dzieci wysłuchały świątecznej historyjki pt."Mała choinka", którą zaprezentowała Pani Mirosława. Młodzi czytelnicy z zainteresowaniem przysłuchiwali się bajeczce, opowiadającej o perypetiach zielonego drzewka. Mieli też okazję zobaczyć na żywo wieluński strój ludowy.

Następnie dzieci przystąpiły do lukrowania i dekorowania piernikowych choinek. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Wszystkim Czytelnikom Biblioteki w Rudzie i Sympatykom KGW w Rudzie życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt.

02-DSCN2266

03-DSCN2268