27. Finał WOŚP w Bibliotece

aIMG 9100

Już po raz siódmy Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna włączyła się w Finał WOŚP w Wieluniu. Tym razem, niewątpliwą atrakcją spotkania okazał się spektakl przygotowany na podstawie fragmentów "Zemsty" Aleksandra Fredry. Na bibliotecznej scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu.

Znakomita gra młodych adeptów sztuki aktorskiej, przepiękna scenografia, wspaniałe stroje sprawiły, że licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem spektaklu i gromkimi brawami nagrodziła występ. Scenariusz przedstawienia przygotowały i całość wyreżyserowały Magdalena Małolepsza i Elżbieta Szaniec nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu. Bardzo dziękujemy!

aIMG 9077

aIMG 9076