"Niekolorowy Świat" - wystawa w Bibliotece

wystawa fotografii

Od 11 stycznia 2019 r. w holu górnym i czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu można oglądać wystawę "Niekolorowy Świat". Ekspozycja zawiera 54 czarno-białe fotografie wykonane przez 10 autorów. Twórców prac dzielą odległości jeśli chodzi o miejsce zamieszkania (Zielona Góra, Broniszów, Sulechów, Jaworzno, Szczecin), a łączy wspólna pasja - fotografowanie.

Na wystawie czynnej od 11 stycznia do 12 kwietnia 2019 r. znajdują się prace o różnorodnej tematyce. Zdjęcia uwieczniają pejzaże, obiekty architektoniczne, martwą naturę, ciekawe miejsca, postacie, wydarzenia i zjawiska przyrody.

Autorzy prac:

Ryszard Anecki, Aleksander Bakinowski, Arleta Czyż, Jakub Kaszuba, Krzysztof Kubasiewicz, Krzysztof Lachowicz, Renata Lis, Wojciech Nerad, Ryszard Poprawski, Wiesława Stasińska (komisarz wystawy).

Serdecznie zapraszamy do oglądania ekspozycji

aIMG 9133 male

aIMG 9135 male