Promocja książki "Dom na rogu Afryki"

Promocja książki "Dom na rogu Afryki"

28 kwietnia 2016 r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu miała miejsce promocja książki Andrzeja Kalinowskiego "Dom na rogu Afryki". Autor, założyciel i przewodniczący międzynarodowego ruchu dobroczynnego "Betel" zaprezentował książkę, która jest swego rodzaju przewodnikiem po afrykańskiej ziemi, afrykańskiej logice i kulturze.

Publikacja traktuje o domu dla osób niepełnosprawnych w Etiopii. Autor w rozmowie z prowadzącą spotkanie Anną Przewoźnik opowiedział o ludziach, którzy żyją niejednokrotnie w warunkach nieprzystających do tego co w Europie nazywamy granicą egzystencji. Spotkaniu towarzyszyła prezentacja multimedialna. Na zakończenie licznie zgromadzona publiczność ustawiła się w kolejce po autograf.