Promocja książki „Mój Ożarów – daleki i bliski”

9 października 2014 r. w czytelni miejskiej książnicy miała miejsce promocja książki Zofii Białas „Mój Ożarów – daleki i bliski”. Publikacja została wydana przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu i Z.H.U. „DORMAX”.

Podczas spotkania autorka książki, emerytowana nauczycielka i bibliotekarka podzieliła się z licznie zgromadzoną publicznością informacjami, o tym jak zbierała materiały do publikacji, co zadecydowało o powstaniu i ostatecznym kształcie książki.

Pani Zofia podziękowała również wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania wydawnictwa. Refleksjami na temat przeczytanej już publikacji podzielili się zgromadzeni w Bibliotece goście. Na zakończenie autorka otrzymała podziękowanie i gratulacje od licznie zgromadzonych władz samorządowych powiatu i miasta, dyrektorów instytucji kultury, placówek oświatowych oraz prezesów stowarzyszeń. Przedsięwzięcie uświetnił występ Zespołu Śpiewaczo - Obrzędowego z Ożarowa.