Sposób na Elfa - spotkanie autorskie

3-s4

Spotkania autorskie dla dzieci w wieluńskiej książnicy odbywają się od wielu lat, właściwie towarzyszą działalności Biblioteki od chwili jej powstania. Nic nie jest w stanie zastąpić fizycznego kontaktu z pisarzem czy jego bezpośredniej rozmowy z czytelnikiem.

18 kwietnia 2018 r. gościliśmy Marcina Pałasza, autora przygodowych książek o sympatycznym Elfie. W wesoły i zabawny sposób autor przedstawił swoją literacką twórczość. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Książka niezmiennie ważna" i było pierwszym wydarzeniem realizowanym w ramach projektu sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

W spotkaniu wzięli udział zainteresowani czytelnicy oraz zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu oraz Szkoły Podstawowej w Bieniądzicach. Uczestnicy mieli możliwość uzyskania autografu oraz zakupu książek pisarza.

Po spotkaniu wszystkie książki autora zniknęły z bibliotecznych półek, tak dzieje się za każdym razem. Ogromnie nas to cieszy!

1-s3

2-s1