"Światowy Dzień Kota" w Bibliotece

IMG 9346

12 lutego wieluńska książnica włączyła się czynnie w obchody Światowego Dnia Kota. W Polsce święto obchodzone jest od 13 lat 17 lutego.
Spotkanie rozpoczęliśmy otwarciem wystawy o kotach, na której zgromadziliśmy ponad 100 książek o "dachowcach".
Uroczystości towarzyszyło spotkanie z Wiesławem Drabikiem, autorem ponad 200 książek dla dzieci.
Uczestnikami spotkania byli najmłodsi czytelnicy Biblioteki oraz dzieci uczęszczające na zajęcia do Spółdzielczego Domu Kultury na Osiedlu Wyszyńskiego i Klubu Osiedla Kopernika. Wszyscy obecni na spotkaniu bardzo chętnie brali udział w zabawach przygotowanych przez autora.

Spotkanie przeprowadzono dzięki wsparciu Firmy Usługowo-Organizacyjnej LEDAR Dariusz Leman oraz  Hurtowni Papierniczej Papier Serwis Krzysztof Stępień.

IMG 9364