Warsztaty "Chcę robić w życiu to, co lubię"

aIMG 9015

8 stycznia 2019 r. w Czytelni MiGBP w Wieluniu odbyły się warsztaty z poradnictwa zawodowego, zatytułowane „Chcę robić w życiu to, co lubię”. Zajęcia mają na celu przygotować młodzież do wykonywania zawodu, najbardziej odpowiedniego dla ich preferencji. Podczas pracy w grupach, uczestnicy otrzymali kartki z zawodami. Ich zadaniem było stworzyć wspólnie firmę z kompletnie różnych profesji, z wykorzystaniem każdej z nich. Efektem pracy było powstanie 4 kreatywnych firm. Ćwiczenie ma uczyć młodych ludzi elastyczności na rynku pracy, zaradności i umiejętności pracy w zespole. Warsztaty "Chcę robić w życiu to, co lubię" łączą naukę z zabawą.
W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 2 c z II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu wraz z opiekunem Beatą Solą.

Warsztaty przeprowadził pracownik MiGBP w Wieluniu.

aIMG 9002

aIMG 9003